Vairāk

"Blackhawks" uzleca garām "Oilers

Teuvo Teravainens ar diviem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm, kā arī Konors Bedards ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm nodrošināja Čikāgas "Blackhawks" uzvaru 5:2 pār Edmontonas "Oilers". Teravainens ar diviem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm palīdzēja Bedardam izcīnīt pirmo "Blackhawks" uzvaru šosezon.

Seta Džonsa nozīmīgā spēle un Filipa Kuraseva ieguldījums

Neaizmirstamu vakaru aizvadīja arī Sets Džonss, kurš savā 800. NHL spēlē guva vārtus un veica divas rezultatīvas piespēles. Vēl vienus vārtus "Blackhawks" labā guva Filips Kuraševs, palīdzot komandai uzlabot sezonas sākuma bilanci līdz 1-1-1. Lielisku sniegumu demonstrēja arī "Blackhawks" vārtsargs Petrs Mrāzeks. Viņš atvairīja 35 metienus.

"Oilers" sezona sākās ar neveiksmīgu sniegumu. Neskatoties uz Korija Perija un Leona Draizaitla gūtajiem vārtiem, Oilers piedzīvoja neveiksmi ar 0-2. Sezonas pirmajās divās spēlēs "Oilers" piedzīvoja zaudējumu ar 11:2. Tas notika pēc tam, kad viņi sasniedza Stenlija kausa izcīņas fināla septīto spēli, lai tajā piekāptos Floridas "Panthers". Naftiešu vārtsargs Kalvins Pikards pabeidza šo vakaru ar 15 atvairītiem metieniem.

"Blackhawks" rindās Teilors Hols (Taylor Hall) atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, 12 spēlēs pret "Oilers" - komandu, kas viņu 2010. gadā draftēja pirmajā vietā - gūstot 8 punktus (2G, 6A). Spēlē piedalījās četri bijušie pirmās kārtas spēlētāji: Hols, Bedards un Konors Makdeivids no Čikāgas komandas un Raiens Nugents Hopkinss un Raiens Nugents no Edmontonas komandas.

Oilers aizsargs Brets Kulaks aizvadīja savu 500. spēli NHL. 30 gadus vecais Kulaks ir bijis uzticams spēlētājs, kopš 2022. gada NHL sezonas noslēguma periodā viņš pievienojās Edmontonai no Monreālas. Viņš ir piedalījies visās 184 iespējamās regulārās sezonas spēlēs, kā arī 53 play-off spēlēs.

Water fasting: Hype?

Bedards vārtus, kas bija izšķiroši "Blackhawks" vadībā, guva sešas minūtes pirms otrā perioda beigām. Šie bija viņa pirmie vārti sezonā. Draizaitls, kas ir ievērības cienīgs statistikas rādītājs, kopš 2018. gada 28. novembra ir saglabājis 16 spēļu punktu sēriju (13 vārti, 18 rezultatīvas piespēles) pret Čikāgu. Šī sērija ir garāka par Konora Makdeivida 15 spēļu sēriju pret Ņūdžersiju. Tā ir garākā aktīvo punktu sērija NHL.